Daj Się Poznać 2017 – to już jest koniec…

Gala finałowa Daj Się Poznać 2017 ostatecznie zamyka tegoroczną edycję konkursu spłodzonego w pocie czoła przez Macieja.
Miałem przyjemność uczestniczyć w tym doniosłym wydarzeniu nie tylko jako obserwator ale także prelegent.
Było to dla mnie bardzo interesujące wydarzenie, dzięki któremu mogłem zapoznać się z wieloma interesującymi osobistościami :D.
Atmosfera była zajefajna, pizza/kawa OK.

 

Przed moją prelekcją narosło we mnie napięcie… Zdenerwowany wystąpiłem, i udało się, nikt nie rzucał zgniłymi jajami lub pomidorami, albo jeszcze czymś innym. Prawdopodobnie dlatego, że nikt w taki staff się nie zaopatrzył.

 

Prezentację oceniam dobrze, zważywszy na stres, zawsze mogło być lepiej.. lub gorzej… Tak że jestem zadowolony, więcej na jej temat.
 A afterek to już na luzie, udało się porozmawiać z paroma osobami, i jestem z tego powodu zadowolony, niestety po 23 musiałem się zwijać ponad 300 km jazdy samochodem (ET go home).
Z czasem człowiek sobie uświadamia jak wiele się zmieniło w jego życiu poprzez uczestnictwo w konkursie, zapoznanie nowych ludzi, wystąpienie i inne dobra jakie wynikły z tego powodu.

 

Dzisiaj kilka dni po gali czuję, iż mógłbym pokazać się więcej, może vlodżek, wystąpienia w innych miejscach.
Pora była by naprawić błędy przeszłości, już w 2011 próbowałem swoich sił na jutubie. Być może to dobry czas by powrócić…
Jest jeden pomysł jaki ostatnio krąży mi po głowie, dotyczący vlogowania, dokładniej chodzi o kurs programowania w c#. Jednak na razie jest w fazie OneNotowania.

 

Jest to post przygotowany na potrzeby konkursu „Daj Się Poznać 2017” organizowanym przez Macieja Aniserowicza.